اکسپرت فارکس

اکسپرت فارکس اگربه صورت منطقی و اصولی توسط معامله گران استفاده شود، می تواند سود قابل توجهی برای آنها به عمل آورد.

اکسپرت فارکس به وسیله محیط برنامه نویسی نرم افزار متاتریدر ، بخش متا ادیتور نوشته می شود و با پسوند و فرمت mq4 ذخیره می شود. در هنگام اجرا با فرمت ex4 در محیط متا تریدر ۴ عمل می کند و هر آنچه را که برنامه نویسی کرده ایم برایمان اجرا می کند.
در متا تریدر ۵ نیز امکان اکسپرت نویسی وجود دارد و نسبتا امکانات بهتری نیز در اختیار برنامه نویس اکسپرت و معامله گر می گذارد. ضمنا فرمت اکسپرت فارکس در متا تریدر ۵ بصورت mq5 و ex5 می باشد.
توقع معجزه کردن و کارهای محیرالعقول را از اکسپرت فارکس نداشته باشید، صرف اینکه یک نرم افزار است نمی توان به آن اعتماد کرد بلکه اعتماد را باید به برنامه نویس اکسپرت و شخص طراح سیستم معاملاتی کرد. هر آنچه را که معامله گر و شخص طراح اکسپرت به کد نویس اکسپرت فارکس داده اند، در بازار اجرا می شود یعنی اکسپرت فارکس سوده ، سیستم معاملاتی سودهی بوده است که حالا بصورت اتوتریدینگ و معاملات خودکار اجرا می شود. اکسپرت فارکس حتما نباید معامله ای انجام دهد، اکسپرت های فارکس می توانند در انواع زیر دسته بندی شوند:

۱- اکسپرت معامله گر

۲- اکسپرت دستیار

۳- اکسپرت سفارشی و خاص

اکسپرت فارکس و اتو تریدینگ
اکسپرت نویسی و برنامه نویسی نرم افزار های اتوتریدینگ یکی از خدماتی است که در سایت فارکس پرداخت انجام می شود.
کد نویسی تمام اندیکاتور ها ی فارکس و اسکریپت ها نیز در محیط برنامه نویسی نرم افزار متاتریدر ، بخش متا ادیتور نوشته می شود.
برای مشتریان فارکس پرداخت این خدمات بطور رایگان انجام می شود. شرایط سفارش برنامه نویسی رایگان برای مشتریان به شرح زیر می باشد.
سیستم های معاملاتی سودهی که در بازار استفاده می شوند توسط تیم برنامه نویسی فارکس پرداخت به اکسپرت تبدیل شده است و بطور رایگان و با شرایط خاص برای مشتریان اجرا می شود.