اکسپرت فارکس سفارشی

اکسپرت فارکس سفارشی منظور آن دسته از اکسپرت ها است که بسته به درخواست مشتری و معامله گران و بر اساس نیاز و یا استراتژی معاملاتی آنها نوشته می شود.

اکسپرت فارکس سفارشی نیز مانند دیگر انواع اکسپرت ها و اندیکاتورها در محیط برنامه نویسی متاادیتور ۴ و ۵ نوشته و آماده می شوند. معمولا زمانی که معامله گران نیاز به انجام معاملات اتوماتیک دارند تصمیم به طراحی پلان اتوتردینگ کرده و سفارش برنامه نویسی را برای اکسپرت خود آماده می کنند.

هر گونه محاسبه و یا انجام عملی در متا تریدر به کمک اکسپرت ها و برنامه نویسی مقدور است. برای مثال چنانچه شما استراتژی معاملاتی خود را که در طول روز یا هفته بصورت دستی اجرا می کنید، می توان با بهره گیری از اتوتریدینگ بصورت اتوماتیک به اجرا درآورد. یا مثلا شما نیاز به انجام محاسباتی را دارید که سرعت و دقت انجام آن مهم است می توان با برنامه نویسی و طراحی اندیکاتور آنرا در متاتریدر اجرا کرد.

یکی از خدماتی که وب سایت ” فارکس پرداخت ” ارایه می کند برنامه نویسی برای طراحی اکسپرت هاس سفارشی است. برای طراحی و تولید اکسپرت فارکس سفارشی می بایست مراحل زیر را به ترتیب انجام داد. برای تولید و طراحی اکسپرت فارکس سفارشی یا هر بازاری دیگری مثل بورس سهام یا فلزات نیز انجام همه این مراحل مورد نیاز است.

۱- نوشتن شرایط ورود به معاملات خرید یا فروش

۲- نوشتن شرایط و قوانین خروج از معاملات با سود یا ضرر

۳- تعیین محدودیت ها و موارد خاص در استراتژی معاملاتی و نوشتن جزییات برای برخورد با آنها در بازار

۴- دانستن بهترین و مناسبترین قوانین برای مدیریت معاملات باز و در حال اجرا در استراتژی مورد نظر

بعد از اینکه تمام نکات برای پلان معاملاتی نوشته و تنظیم شد حالا می توان طرح کلی را با برنامه نویس ام کیو ال مطرح کرد. معمولا برنامه نویس سوالاتی را مطرح می کند که ممکن است شما اصلا در پلان معاملاتی اکسپرت فارکس سفارشی خودتان آنرا لحاظ نکرده باشید. سپس با روشن شدن نکات باقی مانده می توان کار برنامه نویسی اکسپرت فارکس سفارشی را آغاز کرد. در مراحل تست اکسپرت معمولا ممکن است با اخطار هایی مواجهه شوید که یا مشکل از پلان معاملاتی است یا از معایب برنامه نویسی که با پیگیری و ممارست بر روی کد نویسی اکسپرت می توان آنها را حل کرد.

سایت ” فارکس پرداخت ” اکسپرت ها و اندیکاتورهای فارکس را که می تواند بسیار کاربردی باشند را در قسمت وبلاگ سایت بطور رایگان منتشر کرده است. ضمنا می توانید با اطلاع از انتشار اکسپرت ها و اندیکاتورهای رایگان ما در کانال تلگرام فارکس پرداخت عضو شوید. با کلیک بر روی آدرس روبرو بطور مستقیم به کانال منتقل می شوید. @forexpay24