اکسپرت های دستیار فارکس

اکسپرت های دستیار فارکس می توانند سرعت و دقت عمل معامله گران را بسیار بالا برده و در نتایج معاملات نیز بسیار تاثیر گذار هستند.

اکسپرت های دستیار فارکس یا Expert Forex assistant می توانند برای معامله گران بسیار کاربردی و مفید واقع شوند. معمولا این دسته از اکسپرت های فارکس در کدهای برنامه نویسی شده آنها، قسمتی برای مقایسه ورود یا خروج از معاملات و توانایی تحلیل چارت را ندارند. و بصورت اکسپرت دستیار فارکس عمل می کنند. یعنی در مواقعی که معامله گر می خواهد کاری را انجام دهد که نیاز به محاسبه و اجرای سریع هست از اکسپرت دستیار فارکس کمک می گیرد. برای مثال فرض کنید شما تعداد ۵۰ معامله باز در چندین جفت ارز دارید و می خواهید در سوده مشخصی هر کدام از آنها را ببندید و یا اینکه چند لحظه قبل از اعلام اخبار اقتصادی مهم تمام آنها را بسته و خارج شوید، اگر بخواهید مداوم پای سیستم نشسته و حساب کتاب کنید خوب علاوه بر خستگی، ضریب خطای انسانی نیز ممکن است باعث مشکلاتی شود و یا حتی اگر همه چیز درست پیش برود باز هم فرد معامله گر سرعت عمل کافی را برای انجام  نداشته باشد. اما اگر شما از اکسپرت های دستیار فارکس استفاده کنید خیلی راحت و دقت و سرعت بالا می توانید اینگونه موارد را انجام دهید.

اکسپرت های دستیار فارکس

تعدادی از اکسپرت های دستیار فارکس را که می تواند بسیار مفید باشد، در وب سایت فارکس پرداخت آماده کرده و در اختیار شما دوستان قرار داده ایم. برای دریافت و استفاده از این اکسپرت های فارکس نیازی به پول و پرداخت وجه نداشته و کاملا رایگان است.

در وبلاگ، سایت فارکس پرداخت مطالبی در مورد اتو تریدینگ و انواع اکسپرت ها و اندیکاتورها منتشر می شود و آنها لینک دانلود اکسپرت و اندیکاتور فارکس نیز گذاشته می شود.

چنانچه معامله گران گرامی ایده ای را برای طراحی اکسپرت دستیار و یا هر گونه اکسپرت دیگری را دارند می تواند از طریق پشتیبانی وب سایت در میان بگذارند.

برای ورود به بایگانی و مطالب مربوط به اکسپرت و اندیکاتور فارکس از لینک زیر وارد شوید.

وبلاگ فارکس پرداخت – MQL