بروکرهای فارکس | بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان | بروکر فارکس

بروکرهای فارکس که گروه فارکس پرداخت خدمات آنها را به مشتریان خود ارائه می دهد

بروکرهای فارکس | ما در گروه فارکس پرداخت همواره سعی کرده ایم تا خدمات بروکرهایی را به مشتریان خود ارائه دهیم که برای فعالیت ایرانیان مناسب باشند . شما می توانید لیست بروکرهایی که سرویس مناسبی به ایرانیان ارائه می کنند را در جدول زیر مشاهده نمایید. ما لیست بروکرهای معتبر فارکس برای ایرانیان را برای شما آماده کرده ایم . شما می توانید با کلیک بر روی نام هر بروکر مشخصات بروکر، نحوه باز کردن حساب، بونوسها و جوایز کارگزار مربوطه را مشاهده کنید.

 

نام بروکرلوگوی بروکربرنامه بونوسیخدمات واریز ریبیت
بروکر آی سی آم بی ICMBنداردتا لاتی ۷ دلار
بروکر آ مارکتس A Marketsداردتا لاتی ۸ دلار
بروکر فیبو گروپ Fibo Groupداردتا لاتی ۶ دلار
بروکر هات فارکس Hot forexداردتا لاتی ۶ دلار
بروکر ایکسنس Exnessنداردتا لاتی ۳ دلار
بروکر ایکس ام XMداردتا لاتی ۱۰ دلار

 

از ابتدای ورود فارکس به ایران با توجه به شرایط خاصی که کشور ما در این حوزه داشته یک سوال همواره ذهن ایرانیان فعال در این حوزه را به خود معطوف کرده است :

” بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان ” کدام بروکر است ؟

گروه فارکس پرداخت با تجربه ی ۱۰ ساله خود در بازارهای مالی همواره سعی کرده نمایندگی بروکرهایی را اخذ کند که سرویس مناسبی را به ایرانیان ارائه کنند. در این سالها معامله گران ایرانی با بروکرهای زیادی همکاری داشته اند اما تعدا بروکرهایی که توانسته اند سرویس مناسبی را به ایرانیان ارائه کنند بسیار اندک بوده اند. در وب سایت فارکس پرداخت شما می توانید با بروکر های معتبر فارکس که برای ایرانیان سرویس دهی می کنند آشنا شده و افتتاح حساب کنید. ضمنا وب سایت فارکس پرداخت کمترین اسپرد و کارمزد معاملاتی را در کارگزاری های معرفی شده برای شما تضمین می کند. اگر حساب خود را از طریق فارکس پرداخت افتتاح کنید ، بسته به بروکری که انتخاب می کنید ریبیت نقدی به ازای معاملات خود دریافت خواهید کرد. در نهایت می بینید که با توجه به پرداخت نقدی ریبیت به معاملات شما عملا اسپرد بسیار پایینی را در معاملات خود متحمل خواهید شد. همچنین در صورت نیاز به مشاوره و راهنمایی ما می توانیم بهترین بروکر را که با استراتژی های معاملاتی شما بیشترین همخوانی را دارد را به شما معرفی کنیم. شما همواره می توانید برای انتخاب بهترین بروکر فارکس برای ایرانیان روی کمک ما حساب کنید. ما همواره سعی کرده ایم که دایره ی مشتریان خود را گسترش دهیم و به همین منظور تمامی سرویس هایی که برای معامله در بازارهای مالی به آن نیاز خواهید داشت را در فارکس پرداخت برای شما مهیا کرده ایم . خدماتی از قبیل :

– افتتاح حساب در بروکر دلخواه شما ( همراه با پرداخت ریبیت نقدی )

– تبدیل استراتژی های معاملاتی شما به اکسپرت جهت ترید اتوماتیک

– پشتیبانی پاسخگو و فارسی

– ارائه ی خدمات واریز و برداشت ریالی برای تمامی حساب ها

در صورت نیاز به هرگونه مشاوره و یا راهنمایی در مورد بروکرهای فارکس می توانید با کارشناسان گروه فارکس پرداخت تماس بگیرید

پشتیبانی و مشاوره

بهترین بروکر برای ایرانیان را با گروه فارکس پرداخت تجربه کنید
مشاهده لیست بروکرهای معتبر فارکس