بروکر ایکسنس Exness | افتتاح حساب کارگزاری ایکسنس | فارکس پرداخت

توجه

از تاریخ پنجم مارس ۲۰۱۸، بروکر اکسنس ثبت نام مشتریان از کشور ایران را دیگر نمی پذیرد؛ با این حال، ایرانیانی که در کشورهای دیگر سکونت دارند می توانند با اکسنس افتتاح حساب نمایند و به تجارت بپردازند. برای اطلاعات بیشتر لطفاً با پشتیبانی فارسی اکسنس تماس بگیرید.

 

بروکر ایکسنس

بروکر ایکسنس Exness

طی ۹ سال گذشته، گروه بروکر ایکسنس با عبور از مسیری طولانی به یک نهاد پیشرو در صنعت مالی مبدل گشته است. تا در میانه‌ی سال ۲۰۱۴، حجم معاملات ماهیانه مشتریان ‏ بروکر ایکسنس ‎Exness‎‏ به بالاتر از ۱۸۰ میلیارد دلار آمریکا رسیده و شمار حسابهای افتتاح شده در هر ماه توسط کاربران در سراسر دنیا به بیش از ۱۵,۰۰۰ حساب رسید. توسعه‌ ی مداوم، که در درجه نخست توسط بهبود سیستماتیک شرایط معامله هدایت می‌شود، کلید عملکرد بلند مدت و موفقیت‌آمیز بروکر Exness است. مسائل مربوط به بهبود کیفیت خدمات ارائه شده در Exness با بیشترین جدیت مورد توجه قرار می‌گیرد. بروکر ایکسنس در ماه دسامبر ۲۰۱۱، یک گواهی‌نامه بین‌المللی را برای مطابقت با استاندارد ISO 9001:2008 برای “‏‏‎Organizing Forex trading‎‎‏” («سازماندهی معاملات بورس بین الملل») دریافت نموده است.

از مهمترین امتیازاتی که بروکر ایکسنس Exness به مشتریان خود ارائه می دهد می توان از: برداشت از حساب بصورت درجا و کاملا آنلاین، لوریج های متنوع از ۱:۱ تا ۱:۲۰۰۰ و حتی لوریج نامحدود unlimited و پشتیبانی از زبان های متنوع حتی زبان فارسی نام برد.

نقاط منفی

حساب پم اکانت در ایکنس پشتیبانی نمی شود که زیاد نکته مهمی نیست.

نقاط مثبت

واریز و برداشت لحظه ای مثل سیستم شتاب ( بیش از ۹۰ درصد برداشت ها درجا انجام می شود. ) حتی در تعطیلات

واریز برداشت با وبمانی  + ریالی

اسپرد های واقعا کم و رقابتی

داشتن حساب سنتی و مناسب برای اتو تردینگ

پشتیبانی به زبان فارسی و خیلی سریع

انواع حساب ها

نوع حسابسنتیمینیکلاسیکای سی ان
حداکثر لوریج۱:۲۰۰۰۱:۲۰۰۰۱:۲۰۰۰۱:۲۰۰
حداقل دپوزیت۱۱۲۰۰۰۳۰۰
مارجین کال۴۰%۴۰%۴۰%۵۰%
استاپ اوت۰%۰%۰%۲۰%
کمیسیوننداردنداردندارددارد
شروع اسپردها از۱۰٫۸۰٫۲۰
حداقل حجم معاملاتی۰٫۰۱ لات۰٫۰۱ لات۰٫۱ لات۰٫۰۱ لات
برنامه بونوسدارددارددارددارد

قوانین لوریج در بروکر ایکنس:

برای حساب های مینی و کلاسیک و سنتی با بالانس کمتر از ۱۰۰۰ دلار لوریج بی نهایت داده می شود. هر چه حساب ها سنگین تر باشد لوریج کمتری داده می شود. در اخبار نیز به مدت ۱۵ دقیقه لوریج برای ترید های همان دقایق کاهش پیدا می کند به ۱:۲۰۰ و بعد از آن عادی می شود. ( فقط در تایم اخبار و فقط برای ترید هایی که در همان لحظه باز می شود. )

توضیحات و شرایط

مدارک افتتاح حساب در بروکر ایکسنس :

۱- اسکن از کارت شناسایی خود ( کارت ملی، شناسنامه و یا پاسپورت )
۲- اسکن قبض و یا مدرکی که نشان دهنده ی آدرس شما در شش ماه گذشته باشد

بروکر ایکسنس دارای پشتیبانی فارسی می باشد . به حساب هایی که توسط فارکس پرداخت افتتاح شوند ریبیت نقدی تعلق خواهد گرفت . برای اطلاع از میزان ریبیت به ازای هر لات با پشتیبانی سایت تماس بگیرید.

دیدگاه فارکس پرداخت از کارگزاری ایکسنس Exness

کارگزاری ایکسنس در طی سالیان اخیر همواره خدمات مناسبی را به مشتریان عرض کند. سرعت پردازش بالای معاملات و واریز و برداشت سریع از مشخصه های کارگزاری ایکنس است . شایان ذکر است تمامی مراحل امور مشتری در کارگزاری ایکسنس بصورت اتوماتیک و مکانیزه انجام می گیرد. در صورت افتتاح حساب خود در کارگزاری ایکسنس توسط فارکس پرداخت به شما ریبیت نقدی تعلق خواهد گرفت. برای آگاهی از میزان ریبیت پرداختی با پشتیبانی گروه فارکس پرداخت تماس بگیرید.

 

 

کارگزاری ایکسنس Exness