بروکر تله ترید Tele Trade | افتتاح حساب کارگزاری تله ترید

بونوس نوروزی فارکس در کارگزاری تله ترید

تله ترید

تله ترید

بروکر تله ترید

بروکر تله ترید TELE TRADE یکی از کارگزاران حرفه ای در بازارهای مالی می باشد. فعالیت بروکر تله ترید در بازارهای مالی توسط نهاد های بین المللی رگوله شده است. شرکت کارگزاری تله ترید همواره نشان داده است که ارائه دهنده خدمات در سطح کیفیت بالایی برای مشتریان خود می باشد. این شرکت در طول ۲۳ سال فعالیت خود همواره مورد اطمینان مشتریان خود بوده است. بروکر تله ترید Teletrade دارای خدمات و محصولات ویژه ای می باشد که توسط آنها برای شما فعالیتی مطمئن و صحیحی در بازارهای مالی فراهم می گردد.

افتتاح حساب در کارگزاری تله ترید بسیار سریع انجام می شود و مراحل وریفای نیز به سهولت انجام می شود. کارگزاری تله ترید دارای پشتیبانی زیان فارسی می باشد. و از طریق نرم افزار تلگرام نیز پشتیبانی دارد. شما در بروکر تله ترید می توانید علاوه بر واریز و برداشت به روش های وبمانی و حواله بانکی و اسکریل ، بصورت ریالی نیز حساب خود را شارژ کنید و یا برداشت خود را بصورت ریالی انجام دهید.

نقاط منفی

اسپرد های تقریبا بالا در سرور کلاسیک. ( با استفاده از برنامه بونوس و ریبیت بسیار کاهش پیدا می کند. ضمنا اسپردهای حساب های سرور ان دی دی بسیار مناسب هست. )

دپوزیت مستقیم با وب مانی ۱% کارمزد دارد. ( واریز برداشت ریالی بدون کارمزد انجام می شود. )

نقاط مثبت

پشتیبانی فارسی با چت آنلاین با تلگرام و دارای درخواست تماس تلفنی + سایت مخصوص پشتیبانی ایران

واریز و برداشت ریالی + وب مانی

ارایه تحلیل ها و سیگنال های روزانه در کانال تلگرام و در کابینت مشتریان فعال

قریب به ۲۳ سال سابقه فعالیت بروکر و حضور در بیش ۳۰ کشور دنیا

شعبه های این بروکر در کشورهای همسایه ایران نیز مشغول به کار هستند.

انواع حساب ها در بروکر تله ترید

نوع حسابمینی کلاسیکاستاندارد کلاسیکمینی ان دی دیاستاندارد ان دی دی
حداکثر لوریج۱:۵۰۰۱:۵۰۰۱:۵۰۰۱:۵۰۰
حداقل دپوزیت۵۰۵۰۰۵۰۵۰۰
مارجین کال۵۰%۵۰%۵۰%۵۰%
استاپ اوت۲۰%۲۰%۲۰%۲۰%
کمیسیوننداردندارددارددارد
شروع اسپردها از۳۳۰٫۵۰٫۵
حداقل حجم معاملاتی۰٫۱ لات۱ لات۰٫۱ لات۱ لات
برنامه بونوسدارددارددارددارد

افتتاح حساب بروکر تله ترید Tele Trade

برای افتتاح حساب در بروکر تله ترید نیاز به اسکن یا عکس از کارت ملی و پاسپورت دارید. در ضمن به دلیل فعال بودن میز فارسی تله ترید نیازی به ترجمه مدارک نخواهید داشت. از نظر اعتبار و اطمینان به عملکرد بروکر همین بس که بمدت ۲۴ سال فعالیت مداوم و تحت قوانین نظارتی کشور روسیه را داراست .

گروه فارکس پرداخت نمایندگی مستقیم بروکر تله ترید را اخذ کرده است و در تمامی مراحل اعم از افتتاح حساب ، واریز و برداشت ، نیاز به پشتیبانی در کنار شما مشتریان گرامی حضور خواهد داشت.

دیدگاه فارکس پرداخت از کارگزاری تله ترید Tele Trade

کارگزاری تله ترید علیرغم سابقه درخشان و ۲۳ ساله در بازارهای مالی تا سال ۲۰۱۵ فعالیت پر رنگی در بازار ایران نداشته است. اما حدود یکسال است که شروع به فعالیت در بازار ایران کرده است. به نظر ما کارگزاری تله ترید برای افرادی که در پی گرفتن بونوس برای پیاده سازی استراتژی های معاملاتی خود هستند و اهمیت زیادی به دریافت ریبیت نقدی قابل توجه از لات های معاملاتی خود می دهند گزینه ی بسیار مناسبی می باشد. همینطور کارگزاری تله ترید امکان واریز وبرداشت ریالی را نیز برای مشتریان خود فراهم ساخته است.

کارگزاری تله ترید TELETEADE