بونوس فارکس

بونوس فارکس یعنی چه و چه کمکی به معامله گران می کند؟

بونوس فارکس هدیه هایی است، که بروکر برای اجرای برنامه بازاریابی و تبلیغات خود ارایه می دهد. خود کلمه بونوس به معنی جایزه، انعام و پرداخت اضافی می باشد.

بونوس فارکس  Forex Bonus یعنی جایزه و هدیه ای که بروکرهای فارکس به مشتری های خود ارایه می کنند. البته کارگزاری های فارکس و یا سهام معمولا برای تبلیغات و بازاریابی بهتر برنامه های مختلفی دارند، مثل ارایه خدمات معامله با اسپرد کم ، واریز و برداشت بدون کمیسیون و نیز ارایه بونوس های مختلف. در سایت فارکس پرداخت نیز خدماتی زیادی ارایه می شود، از جمله ارایه بونوس فارکس .

بونوس فارکس

بونوس های بروکر ها در دسته بندی های خاصی ارایه می شوند و با توجه به قوانین که دارند می توانند برای معامله گران بسیار مفید باشند. برای مثال بونوس رایگان فارکس ، بدون نیاز به سپرده اولیه به محض اکتیو شدن حساب برای مشتریان واریز می شود. مشتری می تواند با این بونوس کسب سود کند و درخواست برداشت بدهد و به این ترتیب شرایط بروکر و حساب های معاملاتی را نیز تست واقعی انجام دهد. در بونوس قابل معامله مقدارسرمایه و پول اولیه مشتری از جانب بروکر افزایش یافته و به معاملات کمک می کند. مثلا شما ۱۰۰۰ دلار در حساب خود در بروکر تله ترید واریز می کنید، و کارگزاری برای شما ۷% بونوس واریز می کند،معادل ۷۰ دلار و این مبلغ مانند پول واقعی شما قابل معامله است و در تمام زمان هایی که حساب شما در ضرر باشد به شما کمک می کند تا از نوسان های بازار در امان باشید.

جوایز و بونوس های غیر نقدی نیز خیلی اوقات در طرح های تشویقی کارگزاران فارکس دیده می شود. سایت فارکس پرداخت نیز بطور مستقل جوایز و بونوس هایی را بطور غیر نقدی ارایه می کند.