ریبیت اعتباری فارکس

ریبیت اعتباری فارکس یعنی چه و چگونه می توان از آن استفاده کرد؟ ریبیت اعتباری یکی از اقسام ریبیت فارکس هست که در سایت فارکس پرداخت به مشتریان ارایه می گردد.

ریبیت اعتباری چیست؟ مبلغی که بصورت اعتبار و کردیت ( بونوس قابل معامله ) از اسپرد های پرداختی در معاملات به حساب معامله گر باز میگردد. مثلا شما یک معامله بر روی یورو به دلار انجام میدهید با حجم یک لات استاندارد و ۲ پیپ اسپرد پرداخت میکنید به عبارتی می شود ۲۰ دلار. حالا مقدار ریبیت نقدی شما مثلا  ۱ پیپ هست ، یعنی۱۰ دلارکردیت یا اعتبار معاملاتی دریافت می کنید که می توانید با این بونوس نیز معامله کنید و سود حاصله از آن را برداشت کنید بدون هیچ گونه محدودیتی. به این ترتیب اسپرد پرداختی شما به اندازه ۱ پیپ کمتر شده و معاملات شما ارزانتر تمام می شود. هیچ ارتباطی به سود یا ضرر کردن شما در معاملات ندارد در تمام معاملاتی که مشتریان انجام میدهند ریبیت نقدی قابل دریافت است. قوانینی هم برای واریز ریبیت اعتباری وجود دارد که برای هر بروکر فارکس در مورد آن توضیح داده شده است. شما می توانید در پایین صفحه از پرداخت ریبیت اعتباری فارکس و مقدار آن در بروکر های مختلف را مشاهد کنید .ریبیت اعتباری بصورت درجا و لحظه ای محاسبه شده و قابل پرداخت در حساب معاملاتی شما می باشد.

برای دریافت ریبیت اعتباری کافیست که در یکی از بروکرهای طرف قرارداد با سایت فارکس پرداخت حساب باز کرده و معامله انجام دهید. اگر هم در این بروکر ها حساب دارید کافیست به ما اطلاع دهید تا حساب شما را برای انتقال حساب  به گروه فارکس پرداخت راهنمایی کنیم تا بتوانید در حساب فعلی خود نیز ریبیت اعتیاری دریافت کنید. در لیست زیر بروکر های فارکس که در حال حاضر ریبیت اعتباری دارند را می توانید مشاهده کنید.

نوع حساب  ⇓ / حجم لات و ریبیت ⇐برای هر لات معاملاتی ( ورود و خروج از معامله حداقل ۱۰ دقیقه باشد)
حساب استاندارد۱۰دلار
حساب میکرو۱۰ دلار
حساب زیرو۱۰ دلار